KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9434051
nr 943 4051
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Stig Borglind (1892-1965), brobygge, signerad, motivet: 26x35
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:51:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
16 feb
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind